Hakkımızda

Online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için bu yola çıktık. 
Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü;   Dinamik kadromuzla online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalıyız ve hizmet anlayışımızla fark yaratmalıyız. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan ve hiç yılmadan çalışarak online eşarp alışverişinin lideri olmak için bu yola çıktık.
● En hızlı 
● En güvenli 
● En iyi kampanyaları sunan 
● En yüksek oranda bilinen 
● En çok alışveriş yapılan online eşarp mağazası olmayı amaç edindik. 
Online eşarp mağazanız markaeşarplar.com u alışverişte tercih eden herkese sonsuz teşekkür ederiz.

Bilgilendirme

Son zamanlar da e-ticaret alanında sıkça karşılaşılan ve e-ticaret firmalarına çok ciddi zararlar veren dolandırıcılık vakaları ile karşılaşılmaktadır.
Özellikle eşarp sektöründe bir dönem çok yoğun şekilde yaşanan uygun fiyatlara Aker ve Armine gibi markaların ürünlerini satıp yerine tülbent gönderen dolandırıcılar sektörel bazda e-ticaret firmalarına büyük zararlar vermiştir ve vermeye devam etmektedir.
Markaesarplar.com yaklaşık olarak 7 yıldır e-ticaret alanında hizmet vermekte olup binlerce MUTLU MÜŞTERİSİ ile kocaman bir aile olmuştur ve her geçen gün ailemiz daha da büyümektedir.  Bu konu ile alakalı olarak ne kadar uyarı yapsakta maalesef ki halen dolandırıcılık gibi ithamlarla karşılaşmak bizleri derinden üzmektedir . MARKAESARPLAR.COM web sitemizden güvenle alışverişinizi yapabileceğinizi unutmayınız.Anlayışınız için teşekkür ederiz.